(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.data-privacy-src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-58937473-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Staršie podujatia (2003-2017)

Domovská stránka / Zorganizované podujatia / Staršie podujatia (2003-2017)

SC AICT spoluorganizovalo od svojho založenia viaceré semináre a diskusie. Seminár na tému Povolanie: Kritik sa konal v júni 2003 aj s účasťou poľských kritikov v priestoroch Štúdia 12. Spoluusporiadateľmi boli Divadelný ústav, Poľský inštitút v Bratislave, Kabinet divadla a filmu SAV a ČaBF VŠMU. V júni 2004 zorganizovalo SC AICT hodnotiace stretnutie O sezóne po sezóne. Medzinárodný divadelný seminár Hlasy novej Európy sa uskutočnil v septembri 2004 ako sprievodné podujatie Medzinárodného divadelného festivalu Divadelná Nitra. V júni 2006 sa v Martine z iniciatívy SC AICT a v spolupráci s Divadelným ústavom konal seminár Problém: divadlo. Na festivale Dotyky a spojenia 2012 sa opäť uskutočnila diskusia s názvom Mediálny dopyt po divadle.

V priebehu roku 2017 sa uskutočnili dve prednášky z cyklu Kriticky o kritike venované špecifikám opernej aj tanečnej divadelnej terminológie. V rámci festivalu Dotyky a spojenia 2017 sa opäť v spolupráci s SC AICT konala diskusia k hodnoteniu uplynulej sezóny.

Uverejnené: 7. mája 2017Kategórie: Zorganizované podujatia

Zanechajte komentár

Go to Top